sobota, 1 listopada 2014

Piotr Żyła


Hej! Dzisiaj notka z lekkim poślizgiem. Przepraszam, że nie opublikowałam notki rano, ale byłam zajęta z powodu święta Wszystkich Świętych. Teraz jestem i publikuję :D
W tym tygodniu ankietę wygrał Piotrek Żyła. Autografy, które przedstawiam zostały zdobyte w Wiśle podczas LGP. Podpis na kartce udało mi się zdobyć podczas kwalifikacji, kiedy Piotrek podpisywał przy siatce. Podpisywał dosyć długo, oczywiście rzucił kilka kawałów i poszedł. Niestety podczas konkursów dostęp do niego był kiepski. Rzadko wychodził i nie widziałam, aby ktokolwiek robił sobie z nim zdjęcie.
Co do karty - zdobyłam ją po otwartym treningu na hali. Rozdawała je jedna z wolontariuszek. Karta jest formatu A4 a podpis to niestety nadruk.
Żeby nie było, że zostawiam Was bez adresu, przekierowuję do notki sprzed 1,5 roku -> tutaj. Adres jest jak najbardziej aktualny :)
Życzę miłego przyszłego tygodnia i zachęcam do głosowania w ankiecie, w której pojawiły się piłkarskie grafy :))

23 komentarze:

 1. Gratuluję :) Publikuj teraz Wisłę ;) Mam nadzieję, ze będzie notka z adresem lub jakimiś wskazówkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! :)
  Zapraszam na mojego bloga http://autografy-goski.blogspot.com/ :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i zapraszam do mnie: http://autografyilony.blogspot.com/2014/11/130-marzena-sienkiewicz.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć !
  Chciałam Cie zaprosić na mój blog na, którym to znajdziesz między innymi kolekcję moich autografów. Jeśli chcesz możemy się informować o nowych postach, dodać do linków i obserwować swoje blogi. Pozdrawiam blizejgwiazd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz!
W razie pytań proszę pisać na maila autografy.tyska@poczta.fm