piątek, 5 września 2014

Michaił Maksimoczkin i Denis Kornilov + informacje


Hej! Znów muszę przeprosić Was za przerwę. Notkę planowałam dodać we wtorek, ale najzwyczajniej w świecie nie miałam czasu, o tym później.
Ciąg dalszy zdobyczy z Wisły, tym razem są to podpisy złożone na kartkach zeszytu od rosyjskich skoczków: Michaiła Maksimoczkina oraz Denisa Kornilova. Są to jedne z nielicznych jakie udało mi się zidentyfikować (mam ok. 10 niezidentyfikowanych, jeśli któryś z nich rozpoznam, dodam na bloga). Zdobyłam je po kwalifikacjach w czwartek. Mam również zdjęcia z obydwoma skoczkami.

Teraz trochę mniej przyjemna część notki. Rok szkolny się zaczął a ja jestem obecnie w 1 klasie liceum. Jest to dla mnie duża zmiana tym bardziej, że muszę dojeżdżać, ponieważ wybrałam liceum spoza mojej miejscowości. Obecnie próbuję ogarnąć wszystko: klasy, nowych ludzi, busy, lekcje itd. Zdecydowałam, że od teraz notki będą pojawiać się raz na tydzień: w soboty oraz, że nie będę odpisywać na poczcie/asku na pytania na temat adresów. Aktualnie nie jestem zainteresowana wymianą adresów prywatnych, więc proszę do mnie nie pisać. Liczę na zrozumienie i życzę miłego weekendu :)

25 komentarzy:

 1. http://autografyilony.blogspot.com/2014/09/75-weronika-humaj.html?
  Zapraszam do mnie.
  Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)))
  Wszystko będzie dobrze :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Bliskie mojemu sercu autografy, gratuluję! :)
  A co do liceum - trudna sprawa, przez którą każdy musi kiedyś przejść. Na pewno szybko wszystko ogarniesz. Ja też byłam w zupełnie obcym miejscu, ale nawet nie pamiętam, kiedy zapoznałam się ze wszystkim. :) Życzę fajnych ludzi w szkole i zadowolenia z wyboru liceum.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję, a co do szkoły zgadzam się w 100% :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje i powodzenia w nowym otoczeniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję ;) I znam ten ból. Sama przez to wszystko przechodzę ;
  )

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje ! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję!
  Zapraszam do mnie :) ---> http://sportowe-souvenirs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje!

  http://autografy-tali.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz!
W razie pytań proszę pisać na maila autografy.tyska@poczta.fm