sobota, 9 sierpnia 2014

Peter Prevc

Siemka! Kontynuacja autografów zdobytych w Wiśle :) Dzisiejszy podpis jest od dwukrotnego medalisty z Soczi - Petera Prevca!! Kartę z jego podpisem zdobyłam w piątek, po konkursie drużynowym. Nie wierzcie pozorom, Peter jest znacznie sympatyczniejszy niż przed kamerami. Przed LGP spodziewałam się, że Peter nie będzie rozdawał autografów i podczas kwalifikacji moje obawy się potwierdziły. Na szczęście po konkursie drużynowym podszedł do fanów i nawet robił sobie zdjęcia.
Z tego co wiem taką kartę można zdobyć pisząc na maila na jego oficjalnej stronie. Osobiście pisałam 3 razy, ale nic nie otrzymałam, lecz widziałam na innych blogach, że Peter wysyłał.
UWAGA! Zmieniona ikonka :)

29 komentarzy:

 1. Gratuluję! ;) Ja dostałam właśnie po wysłaniu e-maila.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację! ;)
  Zapraszam http://autografyszymon.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!
  Ja również pisałam kilka razy i nic nie otrzymałam, co prawda udało mi się na LGP zdobyć autograf Petra, ale w zeszycie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!
  PS zapraszam do mnie dopiero zaczynam ;) http://marti-autografy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! :* Zapraszam do mnie : grafypati.blogspot.com :) Dodałam Cię do listy i proszę o to samo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz rację, Peter zdecydowanie jest sympatyczniejszy na żywo. Fajnie, że mu nie odbiło i nie robi z siebie gwiazdy mimo licznych sukcesów.
  Gratuluję zdobyczy. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz super bloga!! :) Ja dopiero co założyłam..ale na pewno nie będzie taki super jak Twój ♥ http://autografyskoczkow-autografyani.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz!
W razie pytań proszę pisać na maila autografy.tyska@poczta.fm