czwartek, 31 lipca 2014

Jan Ziobro

16.04.2014


Autograf Janka Ziobro zdobyłam wysyłając list (zbiorowy) z prośbą oraz kopertę zwrotną ze znaczkiem na adres:

Eve-nemet Team
ul. Krupówki 20 sk.p. 236
34-500 Zakopane


Czekałam 60 dni i oprócz autografu Janka dostałam także Huli i Kubackiego.

31.07.2014


Cześć! Dzisiaj przedstawiam Wam kolejną zdobycz z Wisły. Jest nią autograf od Janka Ziobro, którego niestety nie zapamiętałam zbyt miło.
Po pierwsze Janek nie zorientował się jaka była moja idea wklejania zdjęć do zeszytu, chciałam je potem bez problemu włożyć do albumu. Janek podpisał mi się na całej kartce, w sumie dobre i to :) Lecz nie o to mi chodzi. Kiedy na kwalifikacjach podeszłam do niego i poprosiłam o zdjęcie powiedział "jutro", ponieważ na następny dzień miał się odbyć otwarty trening polskich skoczków na hali. Myślę sobie "ok, może nie ma czasu". Niestety na następny dzień się bardzo zawiodłam, bo po treningu Janek zamknął się w samochodzie i do nikogo nie wychodził.
Dobrze, że chociaż podpis jest, mam nadzieję, że jak pojadę za rok to uda mi się z nim zrobić zdjęcie już bez żadnych problemów :)

10.08.2015
Powyższe dwa autografy Janka dostałam w taki sam sposób jak za pierwszym razem, pisząc na adres Eve-nement Team. Zdziwił mnie fakt, że dostałam aż dwie karty, jednak żadnej z niej nie zamierzam wymieniać. Czekałam dosyć długo, około czterech miesięcy.

17 komentarzy:

 1. Ja jak w sobotę pytałam się Janka o zdjęcie to też powiedział, że jutro :/ Ale przynajmniej mam z nim zdjęcie z tamtego roku ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. ahh ten Janek :D
  Gratuluję i życzę powodzenia przy następnym spotkaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję autografów! ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję autografów :))
  Za rok na pewno Ci się uda zrobić z nim zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. po treningu Janek siedział w samochodzie, ale miał otwarte okno, ludzie do niego podchodzili i dawał autografy... i nawet zagadywał :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no tak samo jak Krzysiek Biegun, ale jak on siedzi w samochodzie to ciężko jest zdj zrobić xd

   Usuń
 6. Gratuluję. Szkoda że nie udało Ci się ze zdjęciem, ale masz chociaż autograf, a fotkę może uda się zrobić za rok :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję :D Szczerze powiedziawszy to mimo wszystko rozdawanie autografów jest męczące, ale co niektórzy jada tam tylko po to więc oni powinni o tym pomysleć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. gratulacje :)
  http://zm-autographs.blogspot.com/ - dodaj nas do listy proszę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Sory ale niektórzy z tych pseudo gwiazd zachowują się bardzo niesmacznie.Znam naprawdę dużo osób,którym to taki Janek wiecie,a są naprawdę normalni i dla fanów nawet poświęcą kilka godzin by być lojalnym i fear bo wiedzą że niektórzy specjalnie po właśnie ich podpis przyjechali,pozdro. gratulacje za wytrwałość!

  OdpowiedzUsuń
 10. Serdeczne gratulacje! I tak zazdroszczę spotkania ;)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz!
W razie pytań proszę pisać na maila autografy.tyska@poczta.fm