niedziela, 10 listopada 2013

Jerzy Engel

 przód
tył

Hej! Dzisiaj dodaję autograf, który dostałam w tamtym tygodniu, ale nie miałam czasu go opisać. Jest on od Jerzego Engela. Pewnie większość z Was ma ten autograf w swojej kolekcji a i w mojej nie mogło go zabraknąć :)
Do Pana Engela wysłałam maila na pzpn@pzpn.pl i po kilku tygodniach dostałam podpisaną z obydwóch stron kartę, na jednej z dedykacją.

19 komentarzy:

 1. Gratuluję, ja również wysłałem prośbę o ten autograf tylko, że na maila Pana Jerzego podanego na jego oficjalnej stronie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!

  palyna-paulina.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja także posiadam autograf pana Jerzego. :) Gratuluję zdobycia ;)

  Ja dopiero zaczynam prowadzić mój blog o autografach. Mogłabyś umieścić mnie w swoich linkach "Obserwowane blogi"? Ty u mnie już jesteś ;)
  Gorąco Cię pozdrawiam i czekam na dalsze wpisy ;)

  http://magiczne-autografy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!
  Na ten sam adres wysłałam e-maila i dostałam od pana Zbygniewa Bońka. Czy adres internetowy należy do jednej osoby, czy w liście mam się skierować do p. Jerzego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że to jest mail do pracownika pzpn który zajmuje się wysyłaniem autografu więc nie można skierować się do p. Bońka czy Engela

   Usuń
  2. Dzięki, ale chodziło mi o to, czy jeśli napisze e-maila to dostanę TYLKO OD BOŃKA, czy mam coś wpisać (np. w temacie listu) Pan Jerzy Engel. Bo ja jak pisałam do Bońka nie pisałam jego imienia i nazwiska, bo myślałam że to jego "prywatny"

   Usuń
  3. w temacie wystarczy, że wpiszesz "Autograf Pana Prezesa Bońka" i w treści poprosisz i podasz swój adres ;p

   Usuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz!
W razie pytań proszę pisać na maila autografy.tyska@poczta.fm