piątek, 6 września 2013

Kilka zaległych grafów

Hej! U mnie przez cały tydzień nic, więc na koniec postanowiłam przedstawić Wam w jednej notce kilka grafów zdobytych przeze mnie i nieopublikowanych na blogu (lub opublikowanych na samym początku, jednak potem usuniętych). Zacznę od tych osobiście.
W 2009 roku, zanim zaczęłam interesować się autografami, podczas moich wakacji nad morzem pojechaliśmy do Sopotu. Mieliśmy takie szczęście, że w te dni odbywał się festiwal Sopot Top Trendy. Poszliśmy pod Operę Leśną i czekaliśmy na wychodzące gwiazdy. I tym sposobem udało mi się zdobyć te oto grafy:

Candy Girl
Stachurski
Iwona Węgrowska
Piotr Rubik
Szczerze mówiąc nie lubię podpisów na kartce, wolę na zdjęciu, ale wtedy po pierwsze wyjazd był spontaniczny a po drugie nie pomyślałabym o wywołaniu zdjęć.

W tym samym roku, podczas tych samych wakacji, tym razem we Władysławowie było odkrycie gwiazd sportu na Alei Gwiazd Sportu. Wtedy zdobyłam autografy od:

Adam Korol
Marian Kasprzyk
Kazimierz Szczerba
Irena Szewińska
Leszek Blanik
Otylia Jędrzejczak
Tak szczerze mówiąc to bardzo trudno było sobie zrobić zdjęcie z Panią Szewińską i Otylią, ponieważ są one bardzo wysokie :) 
Następnym autografem są podpisy od Kabaretu pod Wyrwigroszem. Niestety nie udało mi się być na kabarecie, jednak moja mama postarała się o ich autografy.


Kolejnym grafem jest autograf naszego polskiego reprezentanta grającego na co dzień w Borussii Dortmund - Łukasza Piszczka. Nie publikowałam tego wcześniej, ponieważ używałam adresu prywatnego i chciałam uniknąć pytań o niego. Obiecałam komuś, że go nie podam, więc proszę mnie nie męczyć mailami.


Oprócz tych zdjęć, mam również podpisany plakat, ale nie dałam rady go przeskanować, ponieważ jest za duży. Łukasz podpisał moje dwa zdjęcia + plakat oraz wysłał od siebie podpisaną kartę. NIC NIE WYMIENIAM.

Ostatnimi grafami, które przedstawię w tej notce są grafy od zespołu Enej. W sumie wciągu ostatniego roku spotkałam się z nimi 7 razy. Ostatnio w Straszęcinie (koło Dębicy) na Śnieżka Czad Festiwal. Zbierało się tam autografy bardzo ciężko, ponieważ było kilka zespołów i gdy np. Pajujo rozdawało autografy to już grali Raggafaya i nie chcieli im przeszkadzać w występie. To samo tyczyło się Enej. Autografy nie mam od wszystkich członków (nie mam od Grzesia i Czaplaya) a o zdjęciach z nimi już nie mówię. Jednak cieszę się, że od Mynia (wokal wspierający, gitara basowa) mam z dedykacją :D


Na tym festiwalu próbowałam również zdobyć od Kamila Bednarka, jednak on zszedł ze sceny i tyle go widziano. Jedynie Pajujo wyszło do podpisów, ale wolałam zostać przy barierce i nie tracić miejsca.
NIE WYMIENIAM ŻADNEGO Z GRAFÓW ENEJ, ponieważ jest to dla mnie pamiątka z każdego koncertu.

25 komentarzy:

 1. Moje gratulacje !
  Super podpisy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podpisów zazdroszczę i gratuluję! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!! wiele cennych podpisów :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! I rozumem Cię, że nie wymieniasz autografów zespołu Enej. Mam tak z niektórymi piłkarzami Lecha, za nic w świecie nie oddałabym ich autografów, nawet jeśli mam ich większą ilość. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję szczególnie Piszczka! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne podpisy :)
  pomimo, że na kartach, to też są bardzo cenne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulację !!! Wspaniałe autografy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluje i zaprszam do mnie :)
  http://skokiimuzyka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje ! zazdroszczę Piszczka :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Serdeczne gratulacje! Również zazdroszczę autografu Piszczka...

  OdpowiedzUsuń
 11. gratuluję, ja do Piszczka wyśle zdjęcie na adres BVB, bo prywatnego niestety nie posiadam :P

  OdpowiedzUsuń
 12. Zazdroszczę grafów Piszczka i chłopaków z Enej. Tak bardzo chciałabym isć na ich koncert, ale chyba nie będzie mi to dane ;/ Niedawno byli w nadmorskiej miejscowości koło mojego miasta, ale ja byłam wtedy w Zakopanem ;/
  Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 13. Podasz adres do Łukasza Piszczka ?

  OdpowiedzUsuń
 14. Byłam na Śnieżka Czad Festiwal, ale autografów nie zbierałam :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz!
W razie pytań proszę pisać na maila autografy.tyska@poczta.fm