niedziela, 14 lipca 2013

Enej po raz trzeci


Witam w niedzielny (nieco chmurny) poranek! Udało mi się zdobyć autografy zespołu Enej! Było to moje czwarte spotkanie z tym zespołem (trzy razy na koncercie i raz na spotkaniu autorskim, raz nie rozdawali autografów). Poprzednie grafy możecie znaleźć w archiwum. Artyści na zdjęciach nie podpisali się "na sobie", czyli podpisywali gdzie popadnie, jednak mam ich wszystkich.
Co do samego koncertu - był niesamowity! Dużo mieli ukraińskich piosenek, jednak ludzie bawili się przy nich bardziej niż przy polskich. Jeżeli ktoś miałby okazję na taki koncert to nie może jej zaprzepaścić.
Najlepsze było zbieranie grafów i robienie zdjęć. Byłam z koleżanką i gdy robiłam jej zdjęcie z Grześkiem (saksofon) powiedziałam "wyszło trochę niewyraźnie" a Grzesiek na to "wyglądam niewyraźnie? tak też się czuję". Albo gdy zapytałam go czy można sobie zrobić zdjęcie to on odpowiedział "sweet focia? jasne!". Ci ludzie są niesamowici! Po koncercie każdy robił sobie zdjęcia z fanami i nie przestali póki ludzie się nie rozeszli.
Koncert uważam za udany, dzisiaj następny :)
Ich najnowsza piosenka:


34 komentarze:

 1. Gratuluję !!!
  zbieranie grafów osobiśćie jest najlepsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. pozazdrościć :D
  gratuluję !

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje ! :D
  Mój ulubiony zespół :D
  Niestety u mnie napewno ich koncertu nie będzie ;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała pamiątka!
  Sama chętnie poszłabym na taki koncert, musi być naprawdę świetnie, dobrej zabawy i dzisiaj życzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie będę 20 lipca podczas Trasy "Lato z Radiem" <3 może uda mi się zdobyć na próbie hamak band, enej i PERFECT. Wczoraj zdobyłem autografy Lady Pank <3 Jak by coś to będę w Zamościu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oo fajnie masz, ja miałam jechać na Lato z Radiem w Tarnobrzegu, ale ostatecznie nie jadę :P

   Usuń
 7. Jeden z moich ulubionych polskich zespołów muzycznych ;)
  Gratki ! ; )

  OdpowiedzUsuń
 8. też byłem na koncercie ale nie zdobyłem autografów :(

  Zapraszam: http://autografy-marka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marek bo ja dzięki przemiłemu panu Bogdanowi mogłem wejść za kulisy i spotkać się z Enejem oraz Perfectem. Koncerty słuchałem z przed barierki. Na Eneju była mega przepychanka.

   Usuń
  2. serio?! jak to zrobiłeś? dzwoniłeś jakoś wcześniej czy coś?

   Usuń
  3. Tyśka wystarczyło chwile porozmawiać z Panem Bogdanem i Enejem przed jego próbą. Nie było potrzeby dzwonić do Polskiego Radia i prosić o przepustkę. Przepustkę dostałem podczas wywiadów do radia.

   Usuń
  4. ja niestety musiałam jechać 100 km do Tarnobrzega i jak przyjechałam to grał już ten Hamak Band xD

   Usuń
  5. Spóźniłaś się :) Było pojechać na 9 pod namiot Polskiego Radia gdzieś na runku :) (nie wiem w którym miejscu był w tarnobrzegu) A Enej i tak później dawał autografy pod sceną.

   Usuń
  6. o 9 to ja spałam xD
   wiem, prawie bym się udusiła, tak się pchali ;/ w ostateczności mam tylko jedno zdjęcie (z Łukaszem) i żadnego autografu ;/

   Usuń
  7. To lipnie.. Ja mam zdjęcia ze wszystkimi z zespołu Enej i Perfect oraz ich autografy.. Uduśić bez przesady w Zamościu aż takiej przepychanki nie było z tego co widziałem pod sceną.Więcej ludzi było pod namiotem od Żubra..

   Usuń
  8. ja też mam ze wszystkimi tylko z koncertu w Koszycach Małych ;d no w Tarnobrzegu tak było, strasznie się pchali ;/

   Usuń
  9. Normalne Na plenerówkach :) Zapraszam do mnie http://autografy-kacpra.blogspot.com/ Oznaczyłem :)

   Usuń
 9. Ja będę miał okazję 17 sierpnia w Karwi :) Miasteczko turystyczne może nie będzie multum ludzi i się uda złapać autografy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. jest inny sposób zdobycia autografu ENEJ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może wysłać kopertę zwrotną ze znaczkiem i zdjęciami na adres ich menagera? Można spróbwać :P Z tego co wiem jeszcze nikt tego nie robił.

   Usuń
  2. hmm.. rozmawiałam kiedyś z Kojro (ich manager) i oni mają tak napięty plan koncertowania, że rzadko są w Olsztynie, jeśli już to góra jeden dzień i nawet nie mieliby czasu odpisać, ale można próbować :)

   Usuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz!
W razie pytań proszę pisać na maila autografy.tyska@poczta.fm